Specialista Wealth Managementu

Hledáte prestižní a smysluplnou kariéru ve správě majetku movitých/afluentních klientů? Je pro vás zajímavá pozice snoubící stabilitu zaměstnaneckého poměru a zajímavé výkonové bonusy? Láká Vás možnost práce s investičním majetkem v řádu stovek milionů korun, na bázi honorářového investičního poradenství?

Pak jste na správném místě!

MONECO, spol. s r.o., stabilní a prosperující společnost s více než 25 lety zkušeností v oblasti financí a investic, hledá talentovaného a zapáleného Investičního poradce – specialistu Wealth Managementu.

Co přesně bude Vaším úkolem?

  • Poskytování investičního poradenství v rámci profesionálního Wealth Managementu
  • Servis stávajícího kmene klientů
  • Akvizice nových klientů, jednání s potenciálními zájemci o investiční poradenství
  • Kooperace s vybranými konzultanty v rámci skupiny a jejich mentoring v oblasti Wealth Managementu
  • Prezentace nejvhodnějšího řešení pro bonitní klienty
  • Spolupráce na měsíčních reportech pro klienty, realokacích portfolií atd.

Co Vám nabídneme?

  • Možnost pracovat v prestižním odvětví Wealth Managementu, jednat s top klientelou a rozvíjet dlouhodobě budované wealth management centrum
  • Práci v dynamické společnosti s rodinnou atmosférou, která je ale součástí silné české finanční skupiny
  • Přímý kontakt s vedením společnosti a prostor pro vlastní nápady
  • Možnost profesního růstu a rozvoje, společnost mj. provozuje vlastní investiční akademii
  • Skvělý kolektiv a pracovní prostředí v centru Brna
  • Firemní automobil i pro osobní účely, notebook a mobilní telefon
  • Motivující plátové ohodnocení tvořené fixní a variabilní složkou, jejíž výše se bude odvíjet od úspěšnosti práce s našimi klienty

Co od Vás čekáme?

  • Hledáme energického a komunikativního člověka, kterého baví práce s lidmi a investování Schopnost samostatného plánování a organizace klíčových činností (akvizice a servis klientů, příprava klientských reportů, tvorba marketingových kampaní atd.)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenost ve finanční či bankovní oblasti (např. ze světa bankovního či finančního poradenství) je výhodou, nikoliv však podmínkou – zájemce s vhodnými předpoklady rádi zaškolíme
  • Základní vhled do světa financí a investic (zejména kapitálové trhy a cenné papíry)
  • Pozitivní přístup k životu a chuť prezentovat úspěšnou a stabilní firmu

Další benefity:

  • Práce v prestižní společnosti s dlouhou tradicí
  • Možnost přímo se podílet se na vývoji a růstu firmy, coby wealth management centra v rámci silné české finanční skupiny
  • Firemní kultura založená na vzájemném respektu a důvěře
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Vzdělávací kurzy, školení a seberozvoj jsou součástí dané pozice

Proč MONECO?

  • Jsme průkopníkem v oblasti placeného investičního poradenství v ČR
  • Vydáváme prestižní investiční časopis a pořádáme mezinárodní školení
  • Dbáme na neustálý profesní růst a rozvoj našich zaměstnanců
  • Nabízíme stabilní a perspektivní zaměstnání v menší specializované společnosti, která je součástí silné finanční skupiny

Přidejte se k nám a buďte součástí našeho úspěšného týmu!

Kontakt: Jiří Mikeš, jednatel společnosti