Wealth manažer junior

Toužíte po prestižní a smysluplné kariéře v oblasti správy majetku movitých/afluentních klientů? Fascinuje vás svět kapitálových trhů a investic? Láká vás možnost podílet se na práci s investičním majetkem v objemu stovek milionů korun na bázi honorářového investičního poradenství?

Pak jste na správném místě!

MONECO, spol. s r.o., stabilní a prosperující společnost s více než 25 lety zkušeností v oblasti financí, investic a vzdělávání, hledá do svého rozrůstajícího se týmu talentovaného a zapáleného specialistu Wealth Managementu juniora.

Co přesně bude Vaším úkolem?

  • Příprava analytických podkladů: Budete zodpovědní za přípravu podrobných analýz, které klientům pomohou s informovaným rozhodováním o investicích.
  • Spolupráce na reportech a realokacích: Zapojíte se do tvorby měsíčních reportů pro klienty a budete se podílet na realokacích portfolií v souladu s jejich investičními cíli.
  • Investiční poradenství: Poskytnete klientům profesionální investiční poradenství v rámci komplexního Wealth Managementu.
  • Servis a budování klientské základny: Budete budovat a udržovat dlouhodobé vztahy s klienty, poskytovat jim kvalitní servis a usilovat o jejich spokojenost.

Nabízíme:

  • Rozvoj znalostí: Získáte jedinečnou příležitost rozvíjet a prohlubovat své znalosti v oblasti kapitálových trhů a Wealth Managementu.
  • Prestižní obor: Stanete se součástí prestižního odvětví Wealth Managementu a budete pracovat na významných projektech pro solventní klientelu.
  • Dynamické prostředí: Zažijete práci v dynamické společnosti s rodinnou atmosférou, která je zároveň součástí silné české finanční skupiny.
  • Vlastní nápady: Budete mít přímý kontakt s vedením společnosti a prostor pro prosazování vlastních nápadů a inovací.
  • Profesní růst: Společnost podporuje profesní rozvoj svých zaměstnanců a nabízí široké možnosti vzdělávání v rámci interní investiční akademie.
  • Skvělý kolektiv: Pracovat budete v přátelském a motivujícím kolektivu v moderním pracovním prostředí v centru Brna.
  • Benefity: Nabízíme firemní automobil i pro osobní účely, notebook, mobilní telefon a motivující platové ohodnocení.

Co od Vás čekáme?

  • Vášeň pro investování: Pokud vás fascinuje svět kapitálových trhů a baví sledovat dění na burzách, pak jste na správném místě.
  • Energii a komunikativnost: Hledáme kolegu s nadšením pro práci a s chutí navazovat kontakty. Váš optimistický přístup bude pro náš tým velkým přínosem.
  • Zájem o finance: I když nemáte přímou zkušenost z oboru financí a bankovnictví, rádi vás zaškolíme. Základní znalosti z oblasti investic a kapitálových trhů jsou však nezbytné.
  • Chuť se učit: Neustále se vyvíjíme a sledujeme nejnovější trendy v oboru. I od vás proto očekáváme ochotu se dále vzdělávat a rozvíjet své znalosti.
  • Pozitivní přístup: Věříme, že s úsměvem na tváři se vše zvládá lépe. Proto u nás oceňujeme optimistický přístup a chuť dělat věci s nadšením.
  • Prezentaci stabilní firmy: Budete hrdí na to, že pracujete v prosperující a stabilní společnosti s více než 25 lety zkušeností.
  • Řidičský průkaz skupiny B

Další benefity:

  • Staňte se součástí prestižní společnosti s bohatou historií: Pracujte v renomované firmě s více než 25 lety zkušeností, která si vybudovala silnou pozici na trhu.
  • Přispívejte k růstu a rozvoji: Aktivně se zapojte do budování a rozvoje wealth management centra v rámci dynamické a stabilní finanční skupiny. Vaše práce bude mít skutečný dopad!
  • Pracujte v přátelském prostředí: Oceníte firemní kulturu založenou na vzájemném respektu, důvěře a podpoře. U nás se budete cítit jako doma.
  • Neustálý rozvoj: Neustále se učte a rozvíjejte své znalosti a dovednosti díky široké nabídce vzdělávacích kurzů a školení.
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Proč MONECO?

  • Tradice a inovace: Jsme průkopníkem v oblasti placeného investičního poradenství v České republice a s hrdostí navazujeme na více než 25 let zkušeností. Neustále se vyvíjíme a přinášíme inovativní řešení pro naše klienty.
  • Prestiž a vzdělávání: Vydáváme prestižní investiční časopis a pořádáme mezinárodní školení, díky kterým budete vždy na špičce ve svém oboru.
  • Profesní růst: Dbáme na neustálý profesní růst a rozvoj našich zaměstnanců. Nabízíme širokou škálu vzdělávacích programů a podporujeme vaši kariéru.
  • Stabilita a perspektiva: Nabízíme stabilní a perspektivní zaměstnání v menší specializované společnosti, která je součástí silné finanční skupiny. U nás najdete přátelskou atmosféru a individuální přístup.
  • Staňte se součástí úspěchu: Přidejte se k našemu dynamickému a úspěšnému týmu a buďte součástí něčeho jedinečného!

Místo výkonu práce: Brno nebo Praha (možnost kombinace home office a práce v kanceláři)

Přidejte se k nám a buďte součástí našeho úspěšného týmu!

Kontakt: Jiří Mikeš, jednatel společnosti