Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

MB Risk Management - Universal Add-ins

MB Risk Management

Systém MBRM Universal Add-in představuje velmi nenáročné a otevřené řešení, které je navíc maximálně modulární a obsahuje velké množství analytik a funkcí. Software je používán manažery finančních rizik, portfolio manažery, bankovními dealery, pracovníky back-office, auditory a dalšími pracovníky z finančních institucí. Více informací ...

Software MBRM nabízí:

Velmi komplexní pokrytí celé škály finančních produktů od dluhopisů přes úrokové a měnové swapy až ke složitým strukturovaným produktům.

Vysoce flexibilní a otevřené řešení, které nabízí nepřebernou řadu analytických možností. Vyšší rychlost vývoje jednotlivých aplikací. Přídavné funkce slouží jako tzv. "stavební kameny", které jsou připraveny k okamžitému použití.

Použití funkčního, otevřeného a cenově nenáročného software umožňuje redukovat množství nákladů vydaných na případný celkový vývoj a následnou podporu vlastních aplikací.

Snížení pravděpodobnosti výskytu chybných výpočtů. Software MBRM má více než 30 tisíc uživatelů po celém světě (!!!), což zaručuje jeho průběžné prověřování a testování.

Bezproblémové zavedení systému. Pro uživatele je přechod na nový systém, který je integrován do stávajícího řešení, dle našich dlouholetých zkušeností zcela bez problémů.


Další informace: Leoš Gromeš, MONECO, (+420 541 241 551).

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Lesk a bída tematických fondů
Tematické fondy dávají investorům šanci dosahovat nadprůměrné výkonnosti díky zachycení významných socioekonomických nebo environmentálních trendů.

Jak fungují inflačně vázané dluhopisy?
Inflačně vázané dluhopisy se nejen v USA dostaly v tomto roce do popředí s tím, jak rostla inflační očekávání. Jak ale vlastně takovéto dluhopisy fungují?

Co byste měli sledovat u ETF
ETF jsou čím dál tím populárnější investiční nástroj i v ČR. Jenže řada investorů si neuvědomuje, jak složité je vybrat to správné ETF do portfolia

MONECO Financial Training

Bank Capital Management - Capital Planning, Fund Transfer Pricing and RAROC
Termín konání: 25. - 27. 10. 2022 a 2. - 4. 11. 2022

Interest Rate Risk in the Banking Book
Termín konání: 17. - 18. 10. 2022

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2022 MONECO,spol. s r. o. | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt