Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Investiční strategie 2007

Rok 2007 jsme zahájili sérií tradičních investičních seminářů. Opět jsme začali v Brně, a to 21. února 2007 v hotelu Continental, a posléze 1. března 2007 v pražském golfovém centru Erpet. Aktuální téma „Výhled na trhy Asie, USA a Evropy“ bylo dopodrobna rozebráno panem Ing. Igorem Bielikem, ředitelem společnosti Moneco. Následnou přednášku „Nemovitosti jako investice pro důchod?“ prezentoval odborný redaktor časopisu FOND SHOP pan Ing. Roman Stuchlík ze společnosti Moneco. Po krátké přestávce na občerstvení se ujal slova vedoucí úseku poradenství a zprostředkování Ing. Lukáš Velecký a majetkový poradce Bc. Ondřej Daněk, kteří okořenili seminář představením investičních specialit v ČR. Především se jednalo o fondy zaměřené na nemovitostní segment, rozvíjející se trhy a fondy zajištěné do CZK.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Jak je to s těmi ETF?
Stále rostoucí popularita ETF, která je čím dál více patrná i v ČR, přirozeně znamená, že se o tomto tématu stále častěji diskutuje. Střetávají se názory zastánců stock pickingu se zastánci indexového investování.

Svérázné Dluhopisy Republiky
Ministerstvo financí nedávno s poměrně velkou slávou představilo nové „spořící“ dluhopisy s tím, že emise ponese vznosný název Dluhopisy Republiky.

Exotická ETF a jejich rizika
ETF jsou stále populárnějším produktem. Část z nich se ale již od „původního záměru“ vzdálila a stále větší počet inverzních a pákových ETF může značit problém.

MONECO Financial Training

Central Counterparty Clearing
Termín konání: 12. - 13. 10. 2020

Bank Capital Management - Capital Planning, Fund Transfer Pricing and RAROC
Termín konání: 3. - 5. 11. 2020

Interest Rate Products - Mechanics, Pricing and Applications
Termín konání: 23. - 24. 11. 2020

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2020 MONECO LTD | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt