Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Investiční strategie 2007

Rok 2007 jsme zahájili sérií tradičních investičních seminářů. Opět jsme začali v Brně, a to 21. února 2007 v hotelu Continental, a posléze 1. března 2007 v pražském golfovém centru Erpet. Aktuální téma „Výhled na trhy Asie, USA a Evropy“ bylo dopodrobna rozebráno panem Ing. Igorem Bielikem, ředitelem společnosti Moneco. Následnou přednášku „Nemovitosti jako investice pro důchod?“ prezentoval odborný redaktor časopisu FOND SHOP pan Ing. Roman Stuchlík ze společnosti Moneco. Po krátké přestávce na občerstvení se ujal slova vedoucí úseku poradenství a zprostředkování Ing. Lukáš Velecký a majetkový poradce Bc. Ondřej Daněk, kteří okořenili seminář představením investičních specialit v ČR. Především se jednalo o fondy zaměřené na nemovitostní segment, rozvíjející se trhy a fondy zajištěné do CZK.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Co čekat od zlata?
Malé zapojení zlata dokáže dobře diverzifikovat portfolio, zejména po přepočtu do koruny. Klíčový drahý kov však bez varování střídá dlouhé etapy výrazného investičního úspěchu a neúspěchu.

Spekulativní hypotéky
Poptávka Čechů po hypotečních úvěrech zaznamenala letos navzdory koronakrizi nové rekordy. Poslední dobou však má spíše spekulativní charakter, což zvyšuje rizika hypoték do budoucna.

Co byste měli sledovat u ETF
ETF jsou čím dál tím populárnější investiční nástroj i v ČR. Jenže řada investorů si neuvědomuje, jak složité je vybrat to správné ETF do portfolia

MONECO Financial Training

Performance Measurement and Attribution Analysis
Termín konání: 20. - 22. 9. 2021

Interest Rate Products - Mechanics, Pricing and Applications
Termín konání: 4. - 5. 10. 2021

Interest Rate Risk Hedging Workshop
Termín konání: 6. - 7. 10. 2021

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2021 MONECO LTD | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt