Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Investiční strategie 2002

Další z tradičních seminářů pořádala společnosti MONECO 14.února 2002 v hotelu Mövenpick. Ing. Petr Šimčák ze společnosti MONECO vysvětloval posluchačům, kterých se v sále sešlo více než sto, správný postup při sestavování portfolia. O problematice garantovaných fondů pak přednášel Ing. Jiří Zelinka se společnosti HSBC. Vzácným zahraničním hostem semináře, který přicestoval z Francie, byl pan Christophe Belhomme, produktový manažer společnosti BNP Paribas, jenž vysvětloval princip investování do balancovaných fondů. Přednáškový cyklus pak zakončil ředitel společnosti Ing. Igor Bielik výhledy pro globální finanční trhy.

Za účast na semináři všem děkujeme a těšíme se na další setkání.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Co čekat od zlata?
Malé zapojení zlata dokáže dobře diverzifikovat portfolio, zejména po přepočtu do koruny. Klíčový drahý kov však bez varování střídá dlouhé etapy výrazného investičního úspěchu a neúspěchu.

Spekulativní hypotéky
Poptávka Čechů po hypotečních úvěrech zaznamenala letos navzdory koronakrizi nové rekordy. Poslední dobou však má spíše spekulativní charakter, což zvyšuje rizika hypoték do budoucna.

Co byste měli sledovat u ETF
ETF jsou čím dál tím populárnější investiční nástroj i v ČR. Jenže řada investorů si neuvědomuje, jak složité je vybrat to správné ETF do portfolia

MONECO Financial Training

Performance Measurement and Attribution Analysis
Termín konání: 20. - 22. 9. 2021

Interest Rate Products - Mechanics, Pricing and Applications
Termín konání: 4. - 5. 10. 2021

Interest Rate Risk Hedging Workshop
Termín konání: 6. - 7. 10. 2021

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2021 MONECO LTD | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt