Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Investiční strategie 2002

Další z tradičních seminářů pořádala společnosti MONECO 14.února 2002 v hotelu Mövenpick. Ing. Petr Šimčák ze společnosti MONECO vysvětloval posluchačům, kterých se v sále sešlo více než sto, správný postup při sestavování portfolia. O problematice garantovaných fondů pak přednášel Ing. Jiří Zelinka se společnosti HSBC. Vzácným zahraničním hostem semináře, který přicestoval z Francie, byl pan Christophe Belhomme, produktový manažer společnosti BNP Paribas, jenž vysvětloval princip investování do balancovaných fondů. Přednáškový cyklus pak zakončil ředitel společnosti Ing. Igor Bielik výhledy pro globální finanční trhy.

Za účast na semináři všem děkujeme a těšíme se na další setkání.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Jak je to s těmi ETF?
Stále rostoucí popularita ETF, která je čím dál více patrná i v ČR, přirozeně znamená, že se o tomto tématu stále častěji diskutuje. Střetávají se názory zastánců stock pickingu se zastánci indexového investování.

Svérázné Dluhopisy Republiky
Ministerstvo financí nedávno s poměrně velkou slávou představilo nové „spořící“ dluhopisy s tím, že emise ponese vznosný název Dluhopisy Republiky.

Exotická ETF a jejich rizika
ETF jsou stále populárnějším produktem. Část z nich se ale již od „původního záměru“ vzdálila a stále větší počet inverzních a pákových ETF může značit problém.

MONECO Financial Training

Central Counterparty Clearing
Termín konání: 12. - 13. 10. 2020

Bank Capital Management - Capital Planning, Fund Transfer Pricing and RAROC
Termín konání: 3. - 5. 11. 2020

Interest Rate Products - Mechanics, Pricing and Applications
Termín konání: 23. - 24. 11. 2020

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2020 MONECO LTD | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt