Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Globální investiční šance 2005 (duben 2005)

Rok 2005 jsme zahájili sérií tradičních investičních seminářů během prvních dnů přicházejícího jara. Opět jsme začali v Brně, a to 7. dubna 2005 v hotelu Continental, a posléze 13. dubna 2005 v pražském golfovém centru Erpet. Tentokrát byli partnery akce zástupci renomované banky Commerzbank AG, pobočka Praha. Aktuální téma „Asie, komodity a inflace“ byla dopodrobna rozebráno panem Ing. Igorem Bielikem, ředitelem společnosti Moneco. Následnou přednášku „Dolar, euro nebo česká koruna?“ prezentoval pan Ing. Milan Šmíd ze společnosti Moneco. Po kratičké přestávce na občerstvení se ujali slova naši partneři z Commerzbank. Pan Ing. Tomáš Končický, ředitel oddělení privátních klientů a Ing. Aleš Jelínek, specialista na cenné papíry. Jejich přednáška „Moderní investiční nástroje“ byla zajisté tahounem pro více agresivní investory.

Vzhledem k enormnímu zájmu pražských investorů o předešlý seminář jsme 27. dubna 2005 seminář zopakovali. Témata akce byla stejná, pouze druhá část byla okořeněna o přednášky pana Ing. Lukáše Veleckého a pana Ing. Davida Urbánka ze společnosti Moneco. Jejich příspěvky se týkaly zajímavých produktů z oblasti otevřených podílových fondů, které jsou dostupné v České republice. Především se jednalo o fondy zaměřené na nemovitostní segment, rozvíjející se trhy a fondy tzv. absolutní návratnosti.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Co čekat od zlata?
Malé zapojení zlata dokáže dobře diverzifikovat portfolio, zejména po přepočtu do koruny. Klíčový drahý kov však bez varování střídá dlouhé etapy výrazného investičního úspěchu a neúspěchu.

Spekulativní hypotéky
Poptávka Čechů po hypotečních úvěrech zaznamenala letos navzdory koronakrizi nové rekordy. Poslední dobou však má spíše spekulativní charakter, což zvyšuje rizika hypoték do budoucna.

Co byste měli sledovat u ETF
ETF jsou čím dál tím populárnější investiční nástroj i v ČR. Jenže řada investorů si neuvědomuje, jak složité je vybrat to správné ETF do portfolia

MONECO Financial Training

Performance Measurement and Attribution Analysis
Termín konání: 20. - 22. 9. 2021

Interest Rate Products - Mechanics, Pricing and Applications
Termín konání: 4. - 5. 10. 2021

Interest Rate Risk Hedging Workshop
Termín konání: 6. - 7. 10. 2021

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2021 MONECO LTD | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt