Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

 1. OD JAKÉHO OBJEMU PENĚŽNÍCH PROSTŘEDKŮ MOHU VYUŽÍT VAŠÍ PORADENSKÉ SLUŽBY?

  V rámci služby SHOP (jednorázová poradenská služba) poskytujeme poradenství již od objemu cca CZK 300.000,- v případě jednorázové investice nebo CZK 3.000,- v případě pravidelného investování. Při poskytování dlouhodobé poradenské služby DAP by se počáteční investice měla ideálně pohybovat nad CZK 2 mil. Více k našim poradenským službám zde.

 2. V ČEM JE PŘIDANÁ HODNOTA VAŠÍ PORADENSKÉ SLUŽBY DAP?

  Hlavní přidanou hodnotu vidíme v absenci jakéhokoli konfliktu zájmů, ve využití dlouholetého know-how k poskytování profesionálního poradenství, v aktivním individuálním přístupu, ve využití nejmodernějších teoretických znalostí, v aplikaci moderních, nákladově transparentních investičních nástrojů a vysoké odbornosti. Disponujeme vlastním nezávislým analytickým zázemím.

 3. JAK JSOU VAŠE SLUŽBY PLACENY?

  V případě dlouhodobé poradenské služby DAP nemáme žádné provize z nákupních či prodejních transakcí, ani žádné další provize odvislé od nákupu či držení cenných papírů. Jediná naše odměna je odvislá od vývoje zákazníkova majetku, což zaručuje absenci jakéhokoli konfliktu zájmů. V případě jednorázové poradenské služby SHOP nejsme placeni přímo zákazníky, ale participujeme na vstupních poplatcích jednotlivých doporučených či zprostředkovaných investičních nástrojů.

 4. JAKÝM ZPŮSOBEM SE JAKO ZÁKAZNÍK VAŠÍ SPOLEČNOSTI DOVÍM O VÝVOJI SVÉ INVESTICE?

  V rámci dlouhodobé poradenské služby DAP dostávají klienti pravidelné reporty dle mezinárodních standardů, ve kterých je srozumitelnou a přehlednou formou vykazován vývoj jejich finanční investice, včetně aktuálního komentáře k dění na kapitálových trzích.

 5. JAK JE TO S DISPOZIČNÍMI PRÁVY K FINANČNÍM PROSTŘEDKŮM A CENNÝM PAPÍRŮM ZÁKAZNÍKŮ?

  V případě obou našich poradenských služeb má VŽDY pouze zákazník veškerá dispoziční práva ke všem svým peněžním prostředkům respektive cenným papírům. Naše společnost je ve všech případech v roli nezávislého poradce, případně zprostředkovatele a nemůže disponovat s prostředky zákazníků.

 6. CO JE ZÁRUKOU KVALITY VAŠICH SLUŽEB?

  Zcela jistě je to naše dlouholeté know-how a profesionální personální složení. Naše služby podléhají dohledu ze strany ČNB, jsme také jedním ze zakládajících členů Česká asociace společností finančního poradenství a zprostředkování (ČASF) a striktně dodržujeme její Etický kodex.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Jak je to s těmi ETF?
Stále rostoucí popularita ETF, která je čím dál více patrná i v ČR, přirozeně znamená, že se o tomto tématu stále častěji diskutuje. Střetávají se názory zastánců stock pickingu se zastánci indexového investování.

Svérázné Dluhopisy Republiky
Ministerstvo financí nedávno s poměrně velkou slávou představilo nové „spořící“ dluhopisy s tím, že emise ponese vznosný název Dluhopisy Republiky.

Exotická ETF a jejich rizika
ETF jsou stále populárnějším produktem. Část z nich se ale již od „původního záměru“ vzdálila a stále větší počet inverzních a pákových ETF může značit problém.

MONECO Financial Training

Bank Capital Management - Capital Planning, Fund Transfer Pricing and RAROC
Termín konání: 6 studijních bloků od 3. do 12. března 2021

The Basel Framework
Termín konání: 16. - 18. 3. 2021

Reform of Interest Rate Benchmarks: Transition to a World without IBORs
Termín konání: 22. - 23. 3. 2021

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2021 MONECO LTD | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt