Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Investiční semináře – Aktuální semináře

Společnost MONECO, spol. s r.o. pořádá v nepravidelných intervalech v Brně a v Praze investiční semináře o aktuálním dění, výhledech a zajímavých produktech z oblasti investic v tuzemsku i z celého světa. V celé řadě případů na semináři přednášejí také zástupci významných světových bank či investičních společností, a to jak zástupci tuzemští, tak i ze zahraničí. V tomto případě je vždy zajištěn překlad do českého jazyka. V této činnosti má MONECO, spol. s r.o. již několikaletou tradici, o čemž se můžete přesvědčit v sekci Proběhlé investiční semináře.

V současné době není přesné datum nejbližšího investičního semináře stanovené. Chcete-li být včas informováni o tématu, termínu a místě konání nejbližšího investičního semináře, nechejte si poslat zprávu e-mailem.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Co čekat od zlata?
Malé zapojení zlata dokáže dobře diverzifikovat portfolio, zejména po přepočtu do koruny. Klíčový drahý kov však bez varování střídá dlouhé etapy výrazného investičního úspěchu a neúspěchu.

Spekulativní hypotéky
Poptávka Čechů po hypotečních úvěrech zaznamenala letos navzdory koronakrizi nové rekordy. Poslední dobou však má spíše spekulativní charakter, což zvyšuje rizika hypoték do budoucna.

Co byste měli sledovat u ETF
ETF jsou čím dál tím populárnější investiční nástroj i v ČR. Jenže řada investorů si neuvědomuje, jak složité je vybrat to správné ETF do portfolia

MONECO Financial Training

Performance Measurement and Attribution Analysis
Termín konání: 20. - 22. 9. 2021

Interest Rate Products - Mechanics, Pricing and Applications
Termín konání: 4. - 5. 10. 2021

Interest Rate Risk Hedging Workshop
Termín konání: 6. - 7. 10. 2021

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2021 MONECO LTD | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt