Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

Investiční výhled 2008

Rok 2008 jsme začali opět sérií seminářů na téma Investiční výhled. Tento seminář se uskutečnil 27. března 2008 v Brně a následně také 24. dubna 2008 v Praze v golfovém klubu Erpet. První část se zabývala „Aktuálním investičním výhledem“ na následující turbulentní období a posluchači zajímavost tohoto tématu potvrdili řadou dotazů, na které dostali odpovědi jednak od Ing. Vojtěcha Obůrky, ale také od jednatele společnosti pana Ing. Bielika. Druhá část semináře byla pro minulý úspěch věnována tématu „Vaše penze začíná již dnes!“, ve které Bc. Ondřej Daněk poukázal na aktuální problém s privátní penzí a bylo představeno řešení ze strany MONECO.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Jak je to s těmi ETF?
Stále rostoucí popularita ETF, která je čím dál více patrná i v ČR, přirozeně znamená, že se o tomto tématu stále častěji diskutuje. Střetávají se názory zastánců stock pickingu se zastánci indexového investování.

Svérázné Dluhopisy Republiky
Ministerstvo financí nedávno s poměrně velkou slávou představilo nové „spořící“ dluhopisy s tím, že emise ponese vznosný název Dluhopisy Republiky.

Exotická ETF a jejich rizika
ETF jsou stále populárnějším produktem. Část z nich se ale již od „původního záměru“ vzdálila a stále větší počet inverzních a pákových ETF může značit problém.

MONECO Financial Training

Central Counterparty Clearing
Termín konání: 12. - 13. 10. 2020

Bank Capital Management - Capital Planning, Fund Transfer Pricing and RAROC
Termín konání: 3. - 5. 11. 2020

Interest Rate Products - Mechanics, Pricing and Applications
Termín konání: 23. - 24. 11. 2020

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2020 MONECO LTD | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt