Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

DAP - Dimenzionální aktivní poradenství

Nezávislé investiční poradenství, které Vám přináší skutečnou hodnotu

DAP je individuální a dlouhodobá investiční poradenská služba, jejímž cílem je doporučení a udržení optimální investiční strategie. Již o roku 1995 úspěšně nabízíme nezávislé a individualizované investiční poradenství prostřednictvím nejlepších investičních instrumentů a cenných papírů. Služba DAP nabízí pro každý typ investora individuální a komplexní řešení jeho investičních potřeb, protože pokrývá globální trhy akcií, dluhopisů, peněžního trhu, nemovitostí či alternativních investic. Její základ tvoří vlastní analytický výzkum kapitálových trhů a cenných papírů.

dap

Hlavní rysy a filozofie našeho přístupu k poradenské službě DAP

Tradice investičního poradenství

Naše společnost působí na tuzemském trhu již od roku 1993 a patří mezi průkopníky nezávislého, individualizovaného investičního poradenství v ČR. Našich profesionálních služeb v oblasti investičního poradenství spokojeně využívají jak fyzické, tak právnické osoby již od roku 1995.

Individuální přístup

Společně s e zákazníkem jasně definujeme jeho strategické investiční cíle a potenciální rizika investice a na základě informací získaných při osobním pohovoru doporučíme optimální investiční strategii.

Dlouhodobý partnerský vztah se zákazníky

Zákazníkům jsme kdykoli k dispozici pro osobní konzultace. Naší snahou je vybudování dlouhodobého partnerského vztahu při zachování maximální diskrétnosti. Naše spolupráce se zákazníkem nekončí po realizaci investice. Protože zhodnocování finančního majetku je proces, u něhož hrají významnou roli všechny jeho komponenty, zákazníkovi je dlouhodobě poskytován pravidelný nadstandardní servis týkající se všech jeho investičních záležitostí v souladu s jeho aktuálními potřebami a trendy na kapitálových trzích.

Nezávislost

Nezávislost by podle našeho názoru měla být jedním z nejdůležitějších atributů investiční poradenské služby. Jako jedni z mála nabízíme skutečně nezávislé investiční poradenství, bez jakéhokoli konfliktu zájmů, skrytých poplatků, vedlejších provizí a bez využívání nevhodných, nákladově neefektivních nástrojů.

Odbornost

Díky dlouholetým zkušenostem a kvalitnímu analytickému (časopis FOND SHOP) zázemí jsme schopni navrhnout skutečně profesionální a odborné řešení zákazníkovi současné situace. Aplikace moderní teorie portfolia.

Náklady

Díky využití levných a nákladově transparentních investičních nástrojů (především Exchange Traded Funds - ETF) jsme zákazníkovi schopni pomoci významně snížit mnohdy skryté náklady jeho investičního portfolia.

Motivace

Naše poplatková politika je založena pouze na odměnách, odvíjejících se od hodnoty investičního portfolia. V rámci této služby nemáme žádné další provize od jakéhokoli jiného subjektu (investiční společnost, obchodník s cennými papíry, provize z vlastních produktů...), proto je naší jedinou motivací dlouhodobě pozitivní vývoj zákazníkova majetku.

Reporting

Každý měsíc od nás zákazník obdrží detailní informace a komentáře o současném vývoji na kapitálových trzích, včetně podrobného aktuálního stavu a dosaženého vývoje jeho investice.

Bezpečnost

Za všech okolností má pouze zákazník dispoziční práva ke všem svým běžným a majetkovým účtům, naše společnost nikdy nepřichází do přímého kontaktu s majetkem svých zákazníků.
Veškeré Vaše případné dotazy k této unikátní službě Vám rádi sdělíme na osobní schůzce.

DAP - investiční poradenství krok za krokem

dap krok za krokem

Zdá se Vám služba DAP zajímavá a chtěli byste se dozvědět více?

Potom nás tedy kontaktujte na některém z kontaktů a domluvte si schůzku s poradcem v Praze, Brně, případně na jiném místě.

Nebo máte zájem přímo o konzultaci stávajících investic?

Ujasněte si a popište Vaše investiční představy a cíle - Investiční rizikový profil. Chcete-li, můžete nám je zaslat (viz investiční rizikový profil a článek Proč a jak vyplnit investiční rizikový profil) a poradce naší společnosti Vás již bude kontaktovat s naší nabídkou.

podane ruce

Investiční služby společnosti MONECO, spol. s r.o. jsou regulovány Českou národní bankou.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Jak je to s těmi ETF?
Stále rostoucí popularita ETF, která je čím dál více patrná i v ČR, přirozeně znamená, že se o tomto tématu stále častěji diskutuje. Střetávají se názory zastánců stock pickingu se zastánci indexového investování.

Svérázné Dluhopisy Republiky
Ministerstvo financí nedávno s poměrně velkou slávou představilo nové „spořící“ dluhopisy s tím, že emise ponese vznosný název Dluhopisy Republiky.

Exotická ETF a jejich rizika
ETF jsou stále populárnějším produktem. Část z nich se ale již od „původního záměru“ vzdálila a stále větší počet inverzních a pákových ETF může značit problém.

MONECO Financial Training

Bank Capital Management - Capital Planning, Fund Transfer Pricing and RAROC
Termín konání: 6 studijních bloků od 3. do 12. března 2021

The Basel Framework
Termín konání: 16. - 18. 3. 2021

Reform of Interest Rate Benchmarks: Transition to a World without IBORs
Termín konání: 22. - 23. 3. 2021

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2021 MONECO LTD | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt