Moneco

MONECO Financial TrainingČASOPIS FOND SHOP
 

DAP - Dimenzionální aktivní poradenství

Nezávislé investiční poradenství, které Vám přináší skutečnou hodnotu

DAP je individuální a dlouhodobá investiční poradenská služba, jejímž cílem je doporučení a udržení optimální investiční strategie. Již o roku 1995 úspěšně nabízíme nezávislé a individualizované investiční poradenství prostřednictvím nejlepších investičních instrumentů a cenných papírů. Služba DAP nabízí pro každý typ investora individuální a komplexní řešení jeho investičních potřeb, protože pokrývá globální trhy akcií, dluhopisů, peněžního trhu, nemovitostí či alternativních investic. Její základ tvoří vlastní analytický výzkum kapitálových trhů a cenných papírů.

dap

Hlavní rysy a filozofie našeho přístupu k poradenské službě DAP

Tradice investičního poradenství

Naše společnost působí na tuzemském trhu již od roku 1993 a patří mezi průkopníky nezávislého, individualizovaného investičního poradenství v ČR. Našich profesionálních služeb v oblasti investičního poradenství spokojeně využívají jak fyzické, tak právnické osoby již od roku 1995.

Individuální přístup

Společně s e zákazníkem jasně definujeme jeho strategické investiční cíle a potenciální rizika investice a na základě informací získaných při osobním pohovoru doporučíme optimální investiční strategii.

Dlouhodobý partnerský vztah se zákazníky

Zákazníkům jsme kdykoli k dispozici pro osobní konzultace. Naší snahou je vybudování dlouhodobého partnerského vztahu při zachování maximální diskrétnosti. Naše spolupráce se zákazníkem nekončí po realizaci investice. Protože zhodnocování finančního majetku je proces, u něhož hrají významnou roli všechny jeho komponenty, zákazníkovi je dlouhodobě poskytován pravidelný nadstandardní servis týkající se všech jeho investičních záležitostí v souladu s jeho aktuálními potřebami a trendy na kapitálových trzích.

Nezávislost

Nezávislost by podle našeho názoru měla být jedním z nejdůležitějších atributů investiční poradenské služby. Jako jedni z mála nabízíme skutečně nezávislé investiční poradenství, bez jakéhokoli konfliktu zájmů, skrytých poplatků, vedlejších provizí a bez využívání nevhodných, nákladově neefektivních nástrojů.

Odbornost

Díky dlouholetým zkušenostem a kvalitnímu analytickému (časopis FOND SHOP) zázemí jsme schopni navrhnout skutečně profesionální a odborné řešení zákazníkovi současné situace. Aplikace moderní teorie portfolia.

Náklady

Díky využití levných a nákladově transparentních investičních nástrojů (především Exchange Traded Funds - ETF) jsme zákazníkovi schopni pomoci významně snížit mnohdy skryté náklady jeho investičního portfolia.

Motivace

Naše poplatková politika je založena pouze na odměnách, odvíjejících se od hodnoty investičního portfolia. V rámci této služby nemáme žádné další provize od jakéhokoli jiného subjektu (investiční společnost, obchodník s cennými papíry, provize z vlastních produktů...), proto je naší jedinou motivací dlouhodobě pozitivní vývoj zákazníkova majetku.

Reporting

Každý měsíc od nás zákazník obdrží detailní informace a komentáře o současném vývoji na kapitálových trzích, včetně podrobného aktuálního stavu a dosaženého vývoje jeho investice.

Bezpečnost

Za všech okolností má pouze zákazník dispoziční práva ke všem svým běžným a majetkovým účtům, naše společnost nikdy nepřichází do přímého kontaktu s majetkem svých zákazníků.
Veškeré Vaše případné dotazy k této unikátní službě Vám rádi sdělíme na osobní schůzce.

DAP - investiční poradenství krok za krokem

dap krok za krokem

Zdá se Vám služba DAP zajímavá a chtěli byste se dozvědět více?

Potom nás tedy kontaktujte na některém z kontaktů a domluvte si schůzku s poradcem v Praze, Brně, případně na jiném místě.

Nebo máte zájem přímo o konzultaci stávajících investic?

Ujasněte si a popište Vaše investiční představy a cíle - Investiční rizikový profil. Chcete-li, můžete nám je zaslat (viz investiční rizikový profil a článek Proč a jak vyplnit investiční rizikový profil) a poradce naší společnosti Vás již bude kontaktovat s naší nabídkou.

podane ruce

Investiční služby společnosti MONECO, spol. s r.o. jsou regulovány Českou národní bankou.

MONECO - aktuality

Tisková zpráva
Broker Consulting koupil poloviční podíl ve firmě MONECO

Investiční audit
Nezávislá analýza investičního portfolia

Placené poradenství
Výhody a nevýhody placeného vs. provizního poradenství.

Časopis FOND SHOP

Co čekat od zlata?
Malé zapojení zlata dokáže dobře diverzifikovat portfolio, zejména po přepočtu do koruny. Klíčový drahý kov však bez varování střídá dlouhé etapy výrazného investičního úspěchu a neúspěchu.

Spekulativní hypotéky
Poptávka Čechů po hypotečních úvěrech zaznamenala letos navzdory koronakrizi nové rekordy. Poslední dobou však má spíše spekulativní charakter, což zvyšuje rizika hypoték do budoucna.

Co byste měli sledovat u ETF
ETF jsou čím dál tím populárnější investiční nástroj i v ČR. Jenže řada investorů si neuvědomuje, jak složité je vybrat to správné ETF do portfolia

MONECO Financial Training

Reform of Interest Rate Benchmarks: Transition to a World without IBORs
Termín konání: 2. - 3. 11. 2021

Investment Risk Analytics - Concepts and Applications
Termín konání: 8. - 9. 11. 2021

Counterparty Credit Risk
Termín konání: 29. - 30. 11. 2021

 
 

Zpět na finanční poradenství

COPYRIGHT © 2021 MONECO LTD | Podmínky užívání stránek | Ochrana osobních údajů | Reklamační řád | Všeobecné obchodní podmínky | Etický kodex
Mapa stránek | Kontakt